מנגו עם טאץ' יפני

שוב את עוברת בפארק בדרך לגן של הילדה, ושוב את רואה את המוני המתעמלים שמשכימים קום ומציבים את גופם בפני אתגרים לא הגיוניים. שוב הגעת לאירוע הזה של העבודה, וכולם מספרים לך איך שהם בדיוק התחילו את הדיאטה המדהימה התורנית ושהם לא אוכלים את זה ואת זה ואת זה ואת זה. אין ספק, טרנד הבריאות כבש את חיינו בסערה, וגם המתנגדים לו נחרצות לא יכולים להתעלם ממנו. הוא משפיע על כל הסביבה שלנו ללא הבדלי דת, גזע, מין ומשקל.

לצפיה במוצרים לחצו כאן

 

עבור רובנו, מילת הקסם שמעוררת בבת אחת את התשוקות הרבות ביותר ואת תחושת האשמה העוצמתית ביותר, היא קינוחים. עגלת קינוחים מפוארת, עמוסה בכל הטוב שהביא לחיינו הסוכר, היא עדיין אחד האתגרים שכל אדם ממוצע יתקשה להתמודד איתו. לכן, אלטרנטיבה בריאה לקינוחים האלו, כזו שתהיה טעימה ומתוקה ובו זמנית גם בריאה ולא כבדה מדי, חשובה בימינו יותר מתמיד. בכל אירוע שאליו תגיעו, תהיו בטוחים שכאשר יש סושי פירות במרכז שולחן הקינוחים לא תישאר ממנו ולו חתיכה אחת לרפואה.

קינוח מכל מיני סוגים

כי הרי כולנו אוהבים קינוחים. כולנו אוהבים את המתוק הזה שסוגר את הארוחה, ששולח אותנו עם טעם טוב הביתה. יחד עם זאת, אף אחד לא רוצה להרגיש שהוא סתם טחן קלוריות ריקות ובו זמנית אף אחד לא רוצה לשקר לעצמו שהוא נהנה מהקינוח שהסיבים היבשים והבריאים שלו גורמים לו להשתעל שלושה ימים אחר כך. זו הסיבה שסושי פירות הוא פיתרון כל כך מבריק. אם אתם המארגנים של האירוע, תהיו בטוחים שזו תהיה ההצלחה של הערב. אם אתם המוזמנים של האירוע, מומלץ להישאר חדים כי דקה וחצי אחרי שהוא יגיע לשלוחן, לא יישאר מהסושי שום דבר.

מחפשים קינוח קצת אחר לאירוע שאותו אתם עורכים? אוהבים פירות ורוצים לחלוק את האהבה הזו עם אורחי המסיבה שלכם? טרופיק היא הכתובת הנכונה להיעזר בשירותיה. בטרופיק תמצאו מגוון רחב של מגשי פירות וגם סושי פירות נהדר, שתוכלו לשלב באירוע הבא שלכם. לקבלת מידע נוסף והזמנות, צרו קשר בטלפון 03-7788808