פתרון חלופי למה שמכירים

כולם מכירים את הסיטואציה הזו. יושבים יחד, קבוצה של חברים, בני משפחה או סתם חברים לספסל הלימודים בספרייה באוניברסיטה, ומדברים לכם על דא ועל הא. פתאום, כאילו משום מקום וכאילו עברה ביניכם קרן טלפטית, כמה אנשים מציעים בבת אחת שתזמינו משהו לאכול. הרעיון נשמע טוב, אבל הוא גם פותח את הדיון המוכר, המייגע והאין סופי בהחלט על מה להזמין. כי הרי אי אפשר להזמין פיצה בגלל הרגישים לגלוטן, אי אפשר להזמין בורגר בגלל הטבעונים ואי אפשר להזמין חלבי כי יש את אלה שפשוט חייבים משהו רציני לנעוץ בו את השיניים. כל אחד ואחת עם הדרישות הדיאטטיות שלו, והרשימה בלתי נגמרת. דיאטה דלת פחמימות, ושומנים, ונוזלים, ומינרלים ומי יודע מה עוד. פתאום אחד החבר'ה מעלה רעיון קסום, הוא מציע להזמין משלוח פלטת פירות.

לצפיה במוצרים לחצו כאן

 

האלטרנטיבה הבריאה

טוב, לגבי מגשי פירות משלוח, אולי הסיטואציה הזו קצת דמיונית. הסיכוי שבתור אלטרנטיבה לפיצה לחבורה של אנשים רעבים הם יבחרו בחלופה הבריאה והטעימה של משלוח מגש פירות לא נראית כאילו היא הולכת לקרות בזמן הקרוב, אבל אולי כדאי שנתחיל להכניס אותה למילון שלנו. בסופו של דבר, לכולנו יוצא להזמין אוכל לאירועים שונים ולסיטואציות שונות. זו יכולה להיות כל סיטואציה שהיא, החל ממסיבת יום הולדת וכלה בחתונת פלטינום. אירועים, במיוחד בישראל, סובבים סביב אוכל ולכן אלטרנטיבה כזו יכולה להיות שימושית פעמים רבות.

היתרונות הגלומים במנה של פירות חתוכים רבים מספור, ואפשר למנות כמה מהם כאן על קצה הקיסם. זה תחליף בריא וקל למתאבנים הרגילים שמגישים בכל אירוע ושממלאים את כולנו בזבל. הם תואמים לדרישות הדיאטטיות והמוסריות של רוב מוחץ של האנשים. הם נעימים בפה ובעין ויכולים לשמש בו זמנית גם כזר ברכה וגם כחטיף שקשה להוריד ממנו את הידיים. בטוח שזה עדיף על פרחים או שקולד. בכל הכנות, ברגע שתתרגלו לרעיון שהתחליף המושלם לאוכל הרגיל שמוגש בסיטואציות שכאלה הוא מגש פירות משלוח של מגש כזה יראה לכם כמו הדבר הכי טבעי בעולם.

מתכננים להזמין כמה חברים אליכם הביתה או מארגנים סוף שבוע של כל המשפחה יחד אצלכם בבית? חשוב לכם הפעם לשלב גם קינוחים שהם בריאים, כאלה המתבססים על שפע של פירות נהדרים? טרופיק היא הכתובת הנכונה להיעזר בשירותיה. בטרופיק תמצאו מגוון רחב של מגשי פירות במגוון של עיצובים ואפשרויות. לקבלת מידע נוסף והזמנות, צרו קשר בטלפון 03-7788808