מגש פירות חתוכים תל אביב

הזמנת מגש פירות תל אביב

מנהלים עסק תל אביבי טיפוסי עם המון פגישות, ישיבות ואירוח לקוחות ושותפים? מן הסתם, אתם משקיעים לא מעט ביצירת האווירה, המרחב העיצובי והתנאים שיאפשרו לכם להציג את עצמכם בצורה אטרקטיבית וייחודית, ומעבר לשטיח, לתמונות, לתאורה ולפריטי העיצוב שפיזרתם במשרד, גם האוכל שאתם מגישים על שולחן הישיבות משחק תפקיד חשוב בסצנה שאתם רוצים ליצור. אז יש בורקסים, יש אולי כריכים, יש בקבוקי שתייה אישיים ומה דעתכם גם על מגש פירות אקזוטיים בכל צבעי הקשת, עם ריח משכר של טבע ובריאות וטעם מתוק שמעורר את כל בלוטות הטעם בפה? בשורות הבאות נדבר על האפשרויות העומדות בפניכם להזמנת מגש פירות בתל אביב באופן אקראי או על בסיס קבוע.
לצפיה במוצרים לחצו כאן

הזמנה אקראית לפי צורך או הסכם לטווח ארוך?
אם אתם מבינים את הערך התדמיתי של מגש פירות חתוכים תל אביב יודעת להציע לכם מגוון רחב של פתרונות זמינים במרחק של כמה דקות נסיעה מכל פינה בעיר. השאלה היא האם אתם צריכים לסגור לשם כך הסכם לטווח ארוך עם אחד הספקים בעיר, או שאתם יכולים להסתפק בהזמנות אקראיות מעת לעת. התשובה היא שכל אחת מהאפשרויות היא לגיטימית וההבדל ביניהן הוא בעיקר במחיר. בסגירת הסכם על אספקה קבועה מספק יחיד, תוכלו ליהנות מהנחות משמעותיות שבחישוב שנתי, תחסוכנה לכם מאות ואלפי שקלים. אבל אם ישיבות ופגישות עסקיות מתנהלות אצלכם בתדירות נמוכה יחסית ובאופן בלתי צפוי ובלתי קבוע, כדאי להישאר במודל האקראי שגם בו תוכלו ליהנות מהנחות מסוימות אם תקפידו לבצע אותן מאותו ספק.

 

דברים שכדאי לדעת בביצוע הזמנה
כפי שאמרנו קודם לכן, בביצוע הזמנת מגש פירות תל אביב יודעת להציע לכם מגוון רחב של אפשרויות. יחד עם זאת, מאחר ולטעם הפירות, מידת הטריות שלהם ומידת האסתטיקה שלהם ישנה השלכה ישירה על התדמית שאתם יוצרים לעצמכם מול האורחים, כדאי וחשוב לעבוד עם ספקים מקצועיים בלבד, שיכולים לספק את הסחורה בהתראה מיידית ותמיד במידת טריות מקסימלית עם עושר מרבי של פירות העונה ופירות טרופיים עסיסיים.

חברת טרופיק מציעה מגוון רחב של סלסלות, מגשים וחבילות הגשה של פירות טריים לעסקים ולאירועים פרטיים ובכלל זה גם מגש פירות תל אביב באספקה מיידית ובהתראה קצרה עם אפשרות להזמנת פריטים נוספים כדוגמת מאפים, כריכונים, סושי פירות ועוד שלל הפתעות. לפרטים נוספים היכנסו לאתר האינטרנט שלנו או צרו קשר בטלפון 03-7788808.